Organizator:

NEU-JKF zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania na targach DREMA 2021

Podziel się

NEU-JKF to niemal synonim czystego powietrza w przemyśle. To specjaliści w zakresie systemów odpylania w przemyśle drzewnym, których doświadczenie owocuje coraz to nowymi produktami i rozwiązaniami, a które zobaczycie już we wrześniu na targach DREMA 2021!

Razem z siecią dealerów, sprzedawców hurtowych i generalnych wykonawców z całego świata firma JKF stanowi gwarancję prawidłowego rozwiązania dla każdego procesu odpylania w przemyśle drzewnym.

Od chwili założenia JKF  współpracuje z przemysłem drzewnym dostarczając wysokiej jakości elementy dla procesów odpylania zawierających filtry, cyklony, śluzy, systemy rurowe ze stali nierdzewnej, standardowe systemy rurowe, wentylatory, produkty specjalne i akcesoria.

Niezależnie od tego, czy nasze urządzenia są dostarczane dla małego warsztatu stolarskiego, średniego sprzedawcy materiałów budowlanych lub dużego międzynarodowego producenta mebli.

W oparciu o duńską ustawę o środowisku pracy NEU-JKF dostarcza – we współpracy ze swoimi sprzedawcami – wydajne i budowane na zamówienie systemy odpylające i wentylacyjne spełniające wyzwania i specyficzne wymagania przemysłu drzewnego, w tym wymagania dotyczące czyszczenia. Korzyścią jest unikalna kombinacja dobrego środowiska pracy, zrównoważony rozwój, usprawnione produkty, łatwe w realizacji procesy czyszczenia i konserwacji oraz pozytywny wpływ na zyskowność firmy.

Przez wiele lat firma JKF była liderem na rynku zabezpieczeń przed eksplozjami. Wraz z wprowadzeniem europejskiej Dyrektywy ATEX w odniesieniu do środowiska pracy ten obszar bezpieczeństwa został dodatkowo uwydatniony.

Kompletna gama produktów przekładających się na zysk

Produkty oferowane przez JKF zawierają filtry, worki do filtrów, kanały wentylacyjne ze stali nierdzewnej, cyklony, zawory obrotowe, standardowe kanały wentylacyjne, produkty specjalne oraz akcesoria, z których wszystkie są używane w procesowych systemach odpylających.

Wszystkie produkty są dokładnie selekcjonowane w celu spełnienia potrzeb i wymagań naszych klientów; jesteśmy w stanie dostarczać zarówno małe, jak i duże rozwiązania po cenach dopasowanych do wymagań klienta.

Wspólnym mianownikiem wszystkich  klientów jest bezpieczeństwo, środowisko, ograniczenie hałasu, wydajność, skuteczność, zmniejszenie kosztów i zużycia energii. Rozwiązania zapewniają konkurencyjne okresy spłaty kosztów inwestycji, dzięki czemu posiadają korzystny wpływ na zyskowność firmy.

Ponadto wszystkie produkty NEU-JKF są projektowane w sposób, że mogą być używane nie tylko z rozwiązaniami JKF, ale również z systemami innych producentów.

JKF dostarcza dokumentację dla większości procesów i produktów zgodną z różnorodnymi certyfikacjami ISO.

Zapraszamy na stoisko firmy NEU-JKF
14-17.09.2021!

żródło: https://www.neu-jkf.pl/

OFERTA UCZESTNICTWA DLACZEGO WARTO? KONTAKT