Organizator:

N-POL cutting tools zgłoszony na targi DREMA

Podziel się

Projektowanie, technologia produkcji, materiały i doświadczeni pracownicy, oto siła i gwarancja najwyższej jakości produktów firmy N-POL cutting tools. Serdecznie witamy w gronie Wystawców targów DREMA 2021!

Firma N-POL cutting tools, zajmuje się produkcją narzędzi pełno węglikowych do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych, płyty wiórowych, M.D.F., tworzyw sztucznych, stopów lekkich i materiałów kompozytowych CFK, GFK.

 

25 lat doświadczenia i zastosowanie najnowocześniejszych technologii produkcyjnych i systemów  projektowania narzędzi pozwala firmie być zawsze w czołówce i realizować najbardziej skomplikowane narzędzia na potrzeby rynku.

N-POL cutting tools staje rozwija swoją produkcję i inwestuje w najnowsze technologie. Narzędzia  produkowane przez N-POL cutting tools eksportowane są do wielu krajów na prawie wszystkich kontynentach.

Firma bierze aktywny udział w największych imprezach targowych na świecie na wielu kontynentach. W tym roku N-POL cutting tools zagości również na targach DREMA w Poznaniu!

OFERTA UCZESTNICTWA DLACZEGO WARTO? KONTAKT