Organizator: Grupa MTP

„Między siłą a wrażliwością – kobiety w świecie mebli"

Podziel się

"Między siłą a wrażliwością – kobiety w świecie mebli” to spotkane wyjątkowych kobiet organizowane przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli. 17 września 2020 roku zapraszamy do restauracji Garden City,

 

 

17 września 2020 roku w trzecim dniu Targów DREMA, kameralnej atmosferze poznańskiej restauracji Garden City, odbędzie się kolejna edycja wyjątkowych spotkań kobiet. Tegoroczne wydarzenie zatytułowane zostało „Między siłą a wrażliwością – kobiety w świecie mebli”.

Spotkanie to niezwykłe wydarzenie dla pań związanych z  branżą meblarską, gdyż stanowi najlepszą platformę, służącą do zdobycia wiedzy, czerpania wzajemnej inspiracji i nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Jesteś kobietą i to Ty decydujesz o swoim rozwoju i swojej karierze, my pomożemy Ci poznać damską stronę polskiego meblarstwa! - zapewnia Organizator wydarzenia Ogolopolska Izba Gopodarcza Producentów Mebli.

Podczas wydarzenia wystąpią Panie, które odniosły sukces w branży meblarskiej i pragną nas wesprzeć w dalszym rozwoju kariery i naszego potencjału.

Na spotkanie zaplanowano dwa panele dyskusyjne oraz wykład:

Panele dyskusyjne:

  1. Klucz do sukcesu - kobieta! Jak damskie spojrzenie wpłynęło na zmiany w firmach meblarskich
  2. Różnorodność rodzi postęp – kobiety w branży meblarskiej
  3. Wykład pt. „Jak wolność wspiera zespołowość? Jak wartości wspierają organizację?” poświęcony zagadnieniu budowania kultury organizacyjnej w oparciu o wartości poprowadzi Agata Polak , Head of HR Vox Capital Group

 

Szczegóły dotyczące wydarzenia zostaną opublikowane niebawem, ale już dziś Panie zinteresowane udziałem zachęcamy do kontaktu z Organizatorkami:

-Joanna Gruszczyńska, Menedżer ds. Kluczowych Klientów : joanna.gruszczynska@oigpm.org.pl,

-Paulina Świeżek, Asystentka Biura OIGPM: paulina.swiezek@oigpm.org.pl.

Organizator: Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli

Współorganizator: Grupa MTP

Partner Strategiczny: SWISS KRONO, Western Union

Patronat Medialny: Meblarstwo Komponenty i Technologie, Gazeta Przemysłu Drzewnego, Wydawnictwo Inwestor