Organizator:

Maszyny CNC od polskiego producenta

Podziel się

Plotery frezując i frezarki sterowane komputerowo - to oferta Polskiej Grupy CNC, z którą można będzie zapoznać się na targach DREMA 2020!

Polska Grupa CNC jest przedsiębiorstwem o długoletniej obecności w zakresie produkcji urządzeń sterowanych numerycznie i przeznaczonych do obróbki materiałów inżynierskich. Firma ma rodzinne korzenie, które stały się solidną podstawą do sukcesu. O powodzeniu zadecydowała również wyjątkowa wręcz dbałość o detale oraz nastawienie na wysoką funkcjonalność rozwiązań. Dzięki sukcesywnej realizacji celów Polska Grupa CNC jest docenianym w kraju i w Europie dostawcą maszyn takich jak: ploter frezujący CNC.

Zespół stale pracuje nad doskonaleniem oferowanych rozwiązań. Każdy ploter CNC wychodzący z zakładu to wyrób dopracowany, a także uwzględniający potrzeby współczesnych użytkowników. Firma proponuje urządzenia w serii Special i PRO, przeznaczone są do różnych trybów i warunków pracy. Maszyny posiadają odmienne parametry techniczne, dzięki czemu nasi Klienci mogą wybrać urządzenie w pełni odpowiadające ich potrzebom.

Zaangażowanie kadry inżynierów i konstruktorów, chęć rozwoju, obecność na imprezach branżowych w połączeniu z zaufaniem, jakim obdarza nas coraz większa ilość klientów sprawia, że Polska Grupa CNC stała się w krótkim czasie znaczącym dostawcą maszyn w Polsce i Europie.

Decydując się na współpracę z Polską Grupą, wspomagacie Państwo rozwój nowych technologii oraz przyczyniacie się do rozwoju polskiego przemysłu!

produkt_pg_cnc.png