Organizator:

MAGIA DREWNA - pokazy spotkania z twórcami internetowymi na żywo

Podziel się

Po raz drugi w strefie organizowanej przez Drewno.pl gościć będą twórców tworzących treści internetowe poświęcone obróbce drewna, stolarstwu i narzędziom. To dobra okazja by poznać ich osobiście!

Podczas tegorocznych targów DREMA w Strefie Wiedzy Drewno.pl gościć będzie grono youtuberów i blogerów, z którymi będzie można spotkać się na żywo, porozmawiać czy podejrzeć ich umiejętności. 

Przygotowany przez uczestników program wydarzeń obejmie budowę maszyn, prace stolarskie, a nawet występy artystyczne.

Swoje prace i możliwości pokażą Mateusz Wudecki "Wudziu na warsztacie" oraz Paweł Ignacak z teamu "Młody Stolarz". Wspólnie zademonstrują jak "własnymi siłami" zbudować obrabiarkę CNC. Pokazy pracujących maszyn będzie można zobaczyć przez wszystkie cztery dni, natomiast budowę i uruchomienie nowego CNC zaplanowano na wtorek i środę.

Tradycyjne stolarstwo promować będzie Łukasz Giergasz, prawdziwy mistrz ręcznych narzędzi oraz Paweł Dudziński, który zaprezentuje własnoręcznie wykonane skrzynie i meble. Podczas targów Paweł Dudziński nie tylko pokaże jak wykonać instrumenty muzyczne, ale też zademonstruje jak na nich grać.

 

Z kolei Jacek Boborycki z kanału "Milion pomysłów na minutę" oraz Mateusz Ignacak "Młody stolarz" wraz z Kubą Gosk i Łukaszem Wędzikowskim z portalu Narzedzioholicy.pl będą przez cztery dni tworzyć na oczach odwiedzających stolik kawowy. Mebel powstanie zupełnie od podstaw, zobaczyć więc będzie można cały projekt "od tarcicy do mebla". W pracy wykorzystywać bedą maszyny stolarskie marki Wood-Mizer oraz Steblo. Partnerem Narzedzioholicy.pl podczas targów DREMA 2021 będzie marka Stanley, której narzędzia będą brały udział w pokazach.


Pokazy będzie można zobaczyć w Strefie Wiedzy Drewno.pl podczas targów DREMA w Poznaniu w dniach 14-17. września 2021r.