Organizator:

IV SPOTKANIE KOBIET ZWIĄZANYCH Z BRANŻĄ MEBLARSKĄ

Podziel się

W tym roku odbędzie się już IV edycja Spotkania Kobiet związanych z branżą meblarską. Głównym celem organizatora - Ogólnej Izby Gospodarczej Producentów Mebli jest przekazanie paniom pracującym w tej branży, potrzebnej wiedzy i kompetencji. Przekłada się to na dalszy rozwój zarówno uczestniczek, ale i całej dziedziny meblarskiej.

Bilety ORGANIZATOR KONTAKT

Spotkanie kobiet związanych z branżą meblarską wpisało się już na stałe w grafik wydarzeń podczas targów Drema. Począwszy od pierwszej edycji, warsztaty te cieszą się dużą popularnością. Stąd potwierdzenie, iż istnieje zapotrzebowanie na tego typu inicjatywy. Wiadome jest, iż kobiety pełnią istotną rolę w branży meblarskiej. Z tego powodu organizator, liczy i zachęca do jeszcze liczniejszego uczestnictwa w tegorocznym spotkaniu. Powtarzane cyklicznie wydarzenie ma na celu zrzeszać utalentowane, pełne pomysłów, a także wiedzy kobiety. Cechami szczególnymi dla tego spotkania jest chęć dzielenia się wiedzą i rozwijania branży meblarskiej. Jesteśmy pewni, że merytoryczna część spotkań jest zawsze na najwyższym poziomie. Spowodowane jest to specjalistami występującymi podczas wydarzenia. Wyciągnięte wnioski, wiedza, czy umiejętności przyczynią się uczestniczkom do dalszego rozwoju.

Warsztaty skierowane są dla kobiet zawodowo związanych z branżą meblarską. Zachęca się również i te, które chciałyby spróbować swoich sił w tej odnodze rynkowej. To jeden z celów, który stawia sobie organizator – zachęcanie kobiet do tworzenia i wejścia w rynek meblarski. Najlepszą nobilitacją i oceną wydarzeń jest opinia uczestniczek. Są podbudowane takimi spotkaniami szukają możliwości na odnalezienie swojej osoby na rynku meblarskim.

Świetnym elementem podczas spotkania kobiet związanych z branżą meblarską, jest tworzenie pewnego rodzaju wspólnoty. Uczestniczące w spotkaniu Panie chętnie dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Zainteresowane nie kryją się z poniesionymi porażkami, ale i opisują jak odnieść sukces popierając to swoim przykładem.

Podczas ostatniego wydarzenia głównym tematem spotkania było „budowanie marki osobistej,  jako klucz do osiągnięcia sukcesu”. Temat bardzo obszerny oraz zawiły, posiadający wiele zależnych i zmiennych. Prawidłowe zrozumienie i kształtowanie marki własnej pozwala w odnoszeniu daleko idących sukcesów oraz celów.

Spotkanie kobiet związanych z branżą meblarską tradycyjnie już odbędzie się w trzecim dniu targów DREMA na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.