Organizator:

ITA TOOLS zakończyła pierwszy etap inwestycji Zakładu Produkcyjno-Serwisowego w Mielcu

Podziel się

Właśnie zakończył się pierwszy etap tej inwestycji. - Jest to dla nas niezwykły dzień. Możemy zaprezentować efekt pracy ostatnich dwóch lat. Chcemy dzisiaj pokazać, co udało nam się osiągnąć i cieszyć się tym sukcesem – powiedział na wstępie prezes zarządu Tomasz Nieciąg, który dziękował firmom i instytucjom, które wspierały inwestycję.

KUP BILET AKTYWUJ ZAPROSZENIE

– Głównym celem tej inwestycji jest produkcja, a więc wdrożenie nowoczesnej linii technologicznej do produkcji głowic z ostrzami z węglików super twardych. To najnowocześniejsza dzisiaj linia produkcyjna, jej projekt został doceniony przez Bank Gospodarstwa Krajowego, dzięki badaniom, które przeprowadziliśmy, otrzymaliśmy wsparcie w postaci dotacji, która ułatwiła nam realizację tego projektu. Czuwał nad nim cały zespół naszej firmy – podkreślał.

ODWIEDŹ ITA TOOLS

W dniu 6 września firma ITA TOOLS uroczyście zakończyła realizację I-go etapu inwestycji Zakładu Produkcyjno-Serwisowego wraz z nowoczesnym kompleksem biurowym w Mielcu.

ITA TOOLS jest wieloletnim partnerem targów DREMA, organizując podczas targów Strefę DREMA TOOLS.

Firma ITA TOOLS Sp. z o.o. od 2009 roku oferuje profesjonalne narzędzia do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych pochodzące od renomowanych producentów europejskich oraz własnej produkcji.

Główna siedziba ITA TOOLS mieści się w Krakowie. Firma specjalizuje się w doborze narzędzi instalowanych na maszynach. Firma oferuje polskim i zagranicznym klientom kompleksową obsługę ostrzenia i regeneracji narzędzi DIA, VHM oraz HM. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszyn jest w stanie ostrzyć i regenerować wszystkie rodzaje narzędzi.

W 2016 roku firma rozpoczęła działalność w Mielcu koncentrując się na początku na działalności związanej z regeneracją narzędzi DIA, VHM oraz HM. ITA TOOLS jest pionierem w technice ostrzenia metodą ablacji laserowej. Swoje produkty firma eksportuje do 40 krajów

Zakończenie I etapu inwestycji w Mielcu pozwoli na dynamiczny rozwój produkcji specjalistycznych narzędzi bazujących na ostrzach węglikowych i diamentowych.

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ

Zapraszamy na stoisko ITA TOOLS | Pawilon 5 | stoisko 53

KUP BILET AKTYWUJ ZAPROSZENIE