Organizator:

III Spotkanie kobiet związanych z branżą meblarską

Podziel się

"Marka osobista kluczem do sukcesu" to temat trzeciego już spotkania kobiet związanych z branżą meblarską, które tradycyjnie już odbędzie się w trzecim dniu targów DREMA.

Spotkanie odbędzie się 16 września 2021 roku na terenie  Międzynarodowych Targów Poznańskich w restauracji Garden City.

W ramach spotkania zorganizowany zostanie warsztat poświęcony budowaniu marki osobistej. Tematyka wydarzenia jest niezwykle aktualna, gdyż marka osobista pozwala nam się wyróżnić i pozostać w pamięci innych ludzi.

Głównym celem naszego spotkania jest przekazanie paniom pracującym w branży meblarskiej, umiejętności w zakresie tworzenia marki własnej, aby odnosić sukces w biznesie, pracy, ale i w życiu osobistym. Ze szkolenia warsztatowego skorzystają najbardziej kobiety biznesu meblarskiego, którym zależy na rozwoju silnych, osobistych marek dla dobra własnego i swoich firm.

Uczestnicząc w warsztacie kobiety lepiej poznają siebie, w tym swoje silne i słabe strony, wartości i cele, by tworzyć markę osobistą, która jest autentyczna, wyjątkowa i daje innym ich najlepsze „JA”. Ponadto kobiety zyskają wiedzę, jak być marką premium w pracy i biznesie, jak też w relacjach osobistych. Dowiedzą się, w jaki sposób marka ich firmy zyska na ich personalnym brandzie. Panie skutecznie wykorzystają narzędzia komunikacji, by dotrzeć z przekazem swojej marki do tych, na których najbardziej im zależy. Stworzą swój indywidualny plan budowania marki oraz nauczą się ją pielęgnować i rozwijać.

Agenda wydarzenia

10.00 - 10.20 - Powitanie gości, wprowadzenie – Prof. dr hab. Ewa Ratajczak, Wiceprezes OIGPM, Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Technologii Drewna, Jerzy Osika, Promedia

10.20 – 10.30 - O kobietach w branży – Dr inż. Sylwia Oleńska, Wydział Technologii Drewna, SGGW

10.30 – 11.30 – Co dzięki silnej marce osobistej zyskasz Ty, Twoja firma i Twoi najbliżsi? Jak lepiej poznasz samą siebie, by budować markę osobistą, która jest autentyczna, wyjątkowa i daje innym Twoje najlepsze „JA”? – Jerzy Osika, Prezes, Promedia

11.45 – 13.15 – Jak stworzysz osobistą markę premium w oparciu o własną wizję, misję i wartości? W jaki sposób określisz i zrealizujesz ważne dla Ciebie cele? – Jerzy Osika, Promedia

14.00 – 15.30 – Jak, dzięki skutecznej komunikacji, dotrzesz z przekazem Twojej marki do tych, na których Ci najbardziej zależy? Co pomoże Ci pielęgnować i rozwijać Twój osobisty brand?– Jerzy Osika, Promedia

15.30 – 16.00 – Podsumowanie i zakończenie spotkania – Maria Wegner, Meritum Doradztwo Biznesowe, Jerzy Osika, Promedia

Szczegóły dotyczące wydarzenia:

Termin: 16 września 2021 r., godz. 9.30 – 16.00

Miejsce: Poznań, MTP, Restauracja Garden City

Organizator: Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli

Współorganizator: Grupa MTP, Targi DREMA

Partner Strategiczny: Bank Pekao S.A.

Uczestnictwo w spotkaniu należy zgłaszać poprzez jeden z poniższych adresów:

  • Joanna Gruszczyńska, Menedżer ds. Kluczowych Klientów: joanna.gruszczynska@oigpm.org.pl,
  • Paulina Świeżek, Asystentka Biura OIGPM: paulina.swiezek@oigpm.org.pl.

Zgłoszenia przyjmujemy do: 10 września 2021 roku

W związku z pandemią koronawirusa liczba uczestników jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń, osoby niezarejestrowane nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu.

Spotkanie organizowane jest w szczególnych okolicznościach i odbędzie się z zachowaniem wszelkich obowiązujących wymogów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa.