Organizator:

IGUS wraca na targi DREMA!

Podziel się

IGUS - lider technologii „motion plastics”, po dłuższej przerwie wystawi się na targach DREMA 2020. Celem jest budowanie długotrwałych relacji z partnerami z tej branży. Technologie „motion plastics”, w których specjalizuje się firma igus są dziś, ze względu na swoją uniwersalność wykorzystywane w całej gamie branż związanych z sektorem drzewnym i meblarskim.

igus® to czołowy producent prowadników kabli, przewodów do aplikacji ruchomych, polimerowych łożysk ślizgowych, liniowych systemów prowadzenia oraz przegubowych łożysk polimerowych. Produkty igus® ciągle udowadniają, że jakościowo i cenowo są najlepsze. Poprzez swoje 40-letnie doświadczenie w produkcji elementów z tworzyw sztucznych, innowacyjność i rozwój firmy igus® dostarcza najlepsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania praktyczne i ekonomiczne dla wszystkich gałęzi przemysłu. Zdobyte doświadczenie pozwala na zaspokojenie potrzeb klienta jak również na stwarzanie nowych aplikacji z tworzyw sztucznych. Ideą firmy jest zadowolenie klienta oraz jego pełna satysfakcja.

 

Przy wiórach, pyle lub brudzie - bezpieczne rozwiązania do zastosowań ruchomych w przemyśle obróbki drewna

Rozwiązania igus® z tworzyw sztucznych do rozwiązań ruchomych pomagają skrócić czas montażu, przeładunku oraz produkcji. Pracujące na sucho i odporne na wióry rozwiązania z jednego źródła pozwalają zminimalizować czasochłonne prace konserwacyjne. Wszędzie tam, gdzie występują pył i wióry, wyjątkowo szczelne systemy zasilania igus® zapewniają bezpieczny i pewny ruch przewodów, węży hydraulicznych oraz pneumatycznych - na przykład w maszynach do obróbki drewna lub w centrach obróbczych CNC. Dodatkowo, pracujące na sucho prowadnice liniowe, łożyska ślizgowe oraz łożyska kulkowe igus® są całkowicie bezsmarowe i bezobsługowe, co sprawia, że są one najlepszym wyborem w przemyśle obróbki drewna - ze względu na fakt, że wióry, pył i brud nie osadzają się na łożyskach.
 
Rzut okiem na Państwa korzyści:

  • Odporne na wióry, pył i nieprzepuszczalny dla brudu
  • Bezsmarowość i bezobsługowość
  • Gotowe do montażu systemy e-prowadników
  • Szybki montaż
  • Zminimalizuj przestój maszyn