Organizator:

Głos kobiet na targach DREMA 2024!

Podziel się

Pomimo, iż powszechnie uważa się, że w sektorze drzewno-meblarskim przeważają mężczyźni, to właśnie na targach DREMA głos kobiet z branży jest szczególnie słyszalny.

Spotkania kobiet związanych z branżą meblarską na stałe wpisało się w program Międzynarodowych Targów Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego 2024 w Poznaniu. Podczas tegorocznych targów odbędzie się już piąta edycja tego wydarzenia, które skupia kobiety biznesu działające w branży meblowej oraz wyposażenia wnętrz i przemyśle drzewnym. Głównym tematem spotkania będzie tym razem work-life balance. 

O wyzwaniach branży wśród kobiet

Podczas wydarzenia organizowanego przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli oraz Grupę MTP niezwykłe kobiety podzielą się swoją wiedzą, pasją i zaangażowaniem. Spotkanie będzie miało charakter konferencyjno–networkingowy. Oprócz udziału w ciekawych wykładach na ważne dla branży tematy, będzie można również porozmawiać z liderkami biznesu meblarskiego, wymienić się aktualnymi informacjami i nawiązać nowe relacje.

Wykład wprowadzający wygłosi Eliza Pawlik-Rykaczewska, Raw Material Manager Europe & Africa w IKEA.  Ogromnym źródłem inspiracji stanie się panel dyskusyjny. W tym roku rozmowy będą się toczyły pod hasłem „Utrzymywanie życiowej równowagi, balansu pomiędzy pracą a życiem prywatnym”.  Zaproszone liderki biznesu meblarskiego będą szukały odpowiedzi na pytanie: jak w świecie coraz to nowych wyzwań osiągnąć work-life balance. O tym, że design jest kobietą przekonywać będzie Małgorzata Bernady z firmy VOX, która wygłosi prelekcję "Czuły design. Wnętrza pod czułą opieką".

W spotkaniu uczestniczyć będzie m. in. nowa wicedyrektor targów DREMA Małgorzata Ożóg, która z branżą drzewno-meblarską i tym samym z targami DREMA jest związana od 2011 r. W swojej karierze koordynowała również prace nad ekspozycją takich międzynarodowych wydarzeń jak Konferencja Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu (COP24) oraz World Urban Forum 11 (WUF11).

Agenda Spotkanie Kobiet związanych z branżą meblarską

12 września 2024 r., MTP, Poznań

Od 

Do 

Temat

Prelegentki

11.00

11.15

Rejestracja

 

11.15

11.20

Otwarcie spotkania, powitanie gości

Doktor inż. Sylwia Oleńska, OIGPM

11.20

11.50

Wykład wprowadzający

Eliza Pawlik-Rykaczewska, IKEA

11.50

12.35

Panel dyskusyjny
Utrzymywanie życiowej równowagi, balansu pomiędzy pracą a życiem prywatnym

 

12.35

13.00

Przerwa kawowa

 

13.00

13.45

Wykład
Czuły design. Wnętrza pod czułą opieką

Małgorzata Bernady, VOX

13.45

14.00

Podsumowanie, zakończenie spotkania, poczęstunek

Doktor inż. Sylwia Oleńska, OIGPM

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA odbędą się w dniach 10-13 września 2024 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich – zapraszamy serdecznie!