Organizator:

FURNITRENDS - czyli Strefa Trendów dla Meblarstwa DREMA 2023

Podziel się

Formuła “FURNITRENDS” to wystawa, która ma pokazywać ciekawe rozwiązania techniczne, aktualne trendy wzornicze oraz najlepsze produkty sprzedażowe w obszarze akcesoriów, materiałów i półproduktów meblowych. Z ekspozycją partnerów wydarzenia można było zapoznać się podczas targów DREMA 2023.

Wystawa TRENDY 2024 stanowiła dopełnienie i jednocześnie odskocznię dla prezentowanych na tegorocznych targach DREMA 2023 maszyn i technologii obróbki drewna. Partnerzy wydarzenia: Abro, Akces Plast, Amix, Anto-Tech, Bimak, Niemann Polska, RARO, Star Polska, Starsprings Poland, Tente, pokazali nowości i trendy we wzornictwie i projektowaniu mebli (najnowsze rozwiązania w sektorze komponentów, dekorów, tkanin obiciowych i materiałów surowcowych), zwrócili uwagę na ciekawy design, który może stanowić inspirację dla wielu projektantów, kreatorów mebli i architektów wnętrz.

Furnitrends to złoty środek między konsumentem a sprzedawcą. Tworzy indywidualną przestrzeń dla każdej z firm, pozwala wyróżnić się na tle innych, oraz dotrzeć do klienta w przystępny sposób, co przekłada się na większe zaangażowanie konsumenta.

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem branżowym online: https://furnitrends.pl/furnitrends-drema-2023/