Organizator:

Firefly AB wystawcą targów DREMA 2021

Podziel się

Firefly pojawi się na targach DREMA 2021. Możecie być pewni, że Firefly obsłuży Was kompleksowo od projektowania, dostawy po montaż oraz przeglądy okresowe, części zamienne, to wszystko przy zachowaniu ciągłości produkcji!

Firefly AB to szwedzka firma założona w 1973 r. oferująca certyfikowane systemy wykrywania i gaszenia iskier dla przemysłu drzewnego oraz innych gałęzi przemysłu. Siedziba główna firmy znajduje się w Sztokholmie a biuro regionalne we Wrocławiu, gdzie mieszczą się dział sprzedaży, projektowy, marketingu, administracji oraz serwis wraz z magazynem części zamiennych. Firefly posiada ponad 40 patentów oraz międzynarodowe atesty na swoje produkty. Oferowane systemy wykrywania i gaszenia iskier posiadają certyfikaty VdS oraz FM Global. Systemy wykrywania i gaszenia iskier Firefly zabezpieczają filtry, silosy oraz maszyny wysokiego ryzyka: m.in. szlifierki, piły, młyny czy rębaki. Na przestrzeni lat rozwiązania Firefly znalazły zastosowanie w wielu zakładach drzewnych w kraju i na świecie oraz zyskały szerokie uznanie w branży.

Firefly oferuje kompleksową obsługę klienta od projektowania, dostawy po montaż oraz przeglądy okresowe, części zamienne.

Firefly – zapewnia ciągłość produkcji.

Zapraszamy na stoisko
Firefly AB
14-17.09.2021!

żródło: www.firefly.com.pl

 

 

 

BILETY DLACZEGO WARTO? KONTAKT