Organizator:

Dziękujemy, że byliście z nami - DREMA 2023!

Podziel się

Właśnie zakończyła się 39. edycja targów DREMA - wydarzenia, które pomaga przedstawicielom przemysłu drzewno-meblarskiego nawiązywać perspektywiczne relacje biznesowe i znajdować nowych klientów. Przez cztery dni na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich prezentowane były nowości z branży obróbki drewna, innowacje sprzętowe oraz premiery rynkowe, jak również rozwiązania, które wyznaczać będą trendy na kolejne lata!

 

Czwarty, ostatni dzień targów DREMA 2023 - 15 września br., upłynął pod znakiem spokojnych rozmów, finalizowania umów i kontraktów oraz planowania obecności na kolejnej odsłonie targów DREMA już za rok.

Dziś udało się zainicjować akcję #LAS Dremy oraz podsumować inicjatywę DREMA Dzieciom na konferencji prasowej, a także wypuścić pierwszy transport z gotowymi meblami dla dzieci z ukraińskich domów dziecka. Poznaliśmy także nowego Mistrza Polski We Wbijaniu Gwoździ (Maciej Głowacki), jak również Laureata Konkursu Wyczarowane z Drewna 2023 (Krzysztof Brzyski, uczeń 5 klasy Technikum Przemysłu Drzewnego w Zespole Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim, który wykonał Drewniany Model Frezarki CNC z laserem).

Wrześniowe targi DREMA to idealny czas na zapoznanie się z premierami rynkowymi, podpatrzenie nowych systemów czy rozwiązań, zaobserwowanie najnowszych trendów oraz „dotknięcie” innowacyjnych technologii i produktów. To również okazja do spróbowania swoich sił i poszerzenia wiedzy poprzez udział w warsztatach i pokazach i wykładach tematycznych związanych z obróbką drewna czy produkcją mebli.

Dlatego dziękujemy wystawcom, zwiedzającym, mediom branżowym oraz partnerom targów za to, że obdarzyli nas zaufaniem i odwiedzili Poznań w dniach 12-15.09.2023. To były niezwykle intensywne dni, wypełnione licznymi dyskusjami, pokazami i warsztatami. Minione wydarzenie doskonale pokazało, że sektor drzewno-meblarski stawia na spotkania i bezpośrednie relacje z klientami.

Liczymy na waszą obecność podczas nadchodzących wydarzeń przygotowywanych przez Grupę MTP. 

Zapraszamy na kolejną odsłonę Międzynarodowych Targów Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA - 10-13.09.2024 r., oczywiście w Poznaniu! Do zobaczenia!

-> Zobaczcie multimedia - zdjęcia i video DREMA 2023