Organizator:

DREMA TOOLS

Podziel się

Organizator tej przestrzeni - firma ITA TOOLS może pochwalić się jednym z najbardziej innowacyjnych parków maszynowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Wydarzenie to jest przeznaczone przede wszystkim, dla przedstawicieli firm związanych z szeroko rozumianą obróbką drewna.

BILETY ORGANIZATOR KONTAKT

Sporo technologii czekać będzie na zwiedzających w ramach przestrzeni DREMA Tools. Firma ITA TOOLS zaprezentuje najnowocześniejsze systemy oraz produkty swojej marki. To polskie przedsiębiorstwo może pochwalić się jednym z najbardziej innowacyjnych parków maszynowych. Jest pionierem zarówno w naszym kraju, a także poza jego granicami. Drema Tools to nieodzowny element targów Drema. Jest to przestrzeń, w  której z pewnością muszą znaleźć się te osoby, które są technologicznymi fanami i interesują się mechanicznymi nowinkami. Przestrzeń ta jest przeznaczona przede wszystkim, dla przedstawicieli firm związanych z szeroko rozumianą obróbką drewna.

Istotnym elementem dobrze działającej produkcji jest odpowiednie zarządzanie gospodarką narzędziową. Poprzez swoje innowacje oraz wprowadzone systemy, czy też usprawnienia, marka Ita Tools ma cel pomóc przedsiębiorcom w osiągnięciu tego celu. W strefie tej nie zabraknie także prezentacji na żywo. Przedstawione zostaną najnowsze rozwiązania w zakresie narzędzi do obróbki drewna, płyty wiórowej i materiałów kompozytowych. Dodatkowo zaprezentowane zostaną sprawdzone i uwielbiane diamentowe narzędzia.

W zeszłych latach Ita Tools zaskakiwała nas między innymi stworzonym systemem zakupowo/księgowym dla przedsiębiorstw. Ułatwieniem jakim stała się aplikacja, która pozwala zerwać ze starodawną papierową ewidencją narzędzi i maszyn. Liczne usprawnienia w postaci elektryfikacji działań pozwalają na dokładniejsze dbanie o swoje urządzenia. Co za tym idzie możliwą dłuższą pracę z danym narzędziem. Z roku na rok rozwiązania tej marki idealnie wpisują się w potrzeby i zainteresowania odwiedzających. Jesteśmy pewni, że również podczas tegorocznej edycji przedstawione zostaną przydatne i kreatywne rozwiązania. Zarówno dla przedsiębiorstw jak i mniejszych firm, czy osób prywatnych.