Organizator:

DREMA TOOLS. Czas na zarządzanie gospodarką narzędziową online!

Podziel się

Podczas targów Drema 2020, w ramach przestrzeni DREMA Tools, firma ITA TOOLS zaprezentuje nowoczesne systemy ułatwiające zamawianie narzędzi oraz zarządzanie gospodarką narzędziową i maszynową w zakładach produkcyjnych.

 

Nowoczesny system B2B pozwala na pełną automatyzację zamówień narzędzi do zakładu, kontroli kosztów, realizacji zamówień i dostęp 24/h do oferty narzędzi. Centrum zamówień i informacji o produktach w ramach osobistego konta B2B umożliwia dostęp w jednym miejscu do szerokiego asortymentu narzędzi. Standardowe rozmiary i rodzaje narzędzia są zawsze na stanie magazynowym i w każdej chwili mogą być dostarczone pod wskazany adres. Dzięki temu nie trzeba inwestować w utrzymanie własnego magazynu narzędzi. Osobiste konto B2B umożliwia dostęp do stanów magazynowych, cen i zamówień przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. To spore ułatwienie i automatyzacja dla działu zakupów, dające łatwy wgląd w historię zamówień, faktury i bieżące promocje.

 

 

 

 

Istotnym elementem dobrze działającej produkcji jest odpowiednie zarządzanie gospodarką narzędziową. Odwiedzający przestrzeń DREMA Tools będą mogli sami przekonać się także o zaletach programu eNarzędziownia 4.0 oferowanego przez ITA TOOLS swoim klientom. eNarzędziownia 4.0 jest nowoczesnym, jedynym na rynku rozwiązaniem dedykowanym dla firm produkcyjnych. Aplikacja pozwala na zerwanie z tradycyjną papierową ewidencją narzędzi i maszyn i zastąpienia jej ewidencją komputerową. Aplikacja jest to jeden z modułów Systemu B2B firmy ITA TOOLS. Obsługa programu odbywa się przez zwykłą przeglądarkę internetową, co pozwala na korzystanie z funkcji zarówno z komputerów stacjonarnych, jak i urządzeń mobilnych, takich jak tablety czy smartfony. System ułatwia codzienną pracę osób odpowiedzialnych za utrzymanie ruchu, w tym pozwala za pomocą platformy B2B w szybki sposób zamówić kolejne narzędzia z dostawą prosto do zakładu a tym samym zapewnić ciągłość pracy.

 

 


Zapraszamy Wszystkich którzy pragną doskonalić swój proces zarządzania narzędziami i maszynami, do zapoznania się, jak przy minimalnych nakładach możemy zmniejszyć ilość przestojów dzięki analizie występujących awarii ,jak i poprawić proces obiegu narzędzi w przedsiębiorstwie. Z eNarzędziownią 4.0 jesteś w stanie sprawdzić, co działo się z danym narzędziem od zakupu aż po złomowanie a harmonogram przeglądów i przypomnienia sprawią, że maszyny zostaną utrzymane w najlepszej kondycji.


W strefie DREMA Tools nie zabraknie także prezentacji na żywo najnowszych rozwiązań w zakresie narzędzi do obróbki drewna, płyty wiórowej czy materiałów kompozytowych, w tym szerokiej prezentacji innowacyjnych narzędzi diamentowych oraz VHM, produkowanych przez ITA TOOLS!

 

 

Bilety dla profesjonalistów Bilety dla majsterkowiczów Karty wjazdu