Organizator:

DREMA HOBBY

Podziel się

Podczas targów DREMA będzie można odwiedzić strefę Drema Hobby. Jest to miejsce skierowane do osób hobbystycznie zajmujących się obróbką drewna. Dzięki firmie ITA TOOLS, która jest równocześnie organizatorem, otrzymamy możliwość sprawdzenia nowoczesnych narzędzi w dziedzinie drzewnej.

BILETY ORGANIZATOR

To już kolejny rok, kiedy ITA TOOLS wraz z partnerami zaprezentuje pełną gamę narzędzi podczas targów Drema. Swój asortyment na tym stanowisku kierują dla przedstawicieli stolarstwa, zakładów rzemieślniczych, branży wykończeniowej, a nawet użytkowników i pasjonatów DIY. Podczas targów będzie można zobaczyć najnowocześniejsze i najlepsze na rynku urządzenia dla wskazanej grupy odbiorców.

Ita Tools to producent i dystrybutor narzędzi do obróbki drewna, czy materiałów drewnopochodnych. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, Polska marka stara się w jak największym stopniu spełniać wymagania konsumentów. Między innymi poprzez produkcję specjalistycznych urządzeń, użytecznych i ułatwiających dotychczasową pracę programów, a także innowacji sieciowych. Dzięki takiemu podejściu producenta do rynku i klienta jesteśmy pewni, iż również w tym roku będziemy mogli zobaczyć jeszcze ciekawsze pomysły i innowacje tej marki i jej partnerów na targach Drema.

W latach poprzednich Drema Hobby zaprezentowała innowacyjne rozwiązania skierowane dla zamówień B2B, kierowane do sklepów i hurtowni narzędzi. Również przedstawiono na żywo proces obsługi tej myśli, co mówi o bardzo przyjaznym nastawieniu wystawców do klientów. W tym miejscu zostaną przedstawione wszystkie możliwe funkcjonalności wytworzonych narzędzi, a także ich najlepsze zastosowanie w danej dziedzinie. Specjaliści oraz eksperci służą pomocą oraz licznymi radami, a także chętnie odpowiedzą na każde, nawet najtrudniejsze pytanie.