Organizator:

DREMA Design i Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

Podziel się

Festiwal Sztuki i Przedmiotów z bogatą ofertą prac w drewnie to prawdziwa namiastka strefy DREMA Design. W tym roku Festiwal obywa się w wersji online i trwa do 20 grudnia 2020.

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych to najbardziej malownicze i świąteczne wydarzenie w Poznaniu! Co roku przyciąga tysiące ludzi, którzy lubią obcować ze sztuką, chcą skorzystać z bogatej listy warsztatów artystycznych oraz zakupić unikatowe prezenty świąteczne! W tym roku Festiwal wyjątkowo odbywa się w wersji online i trwa aż do 20 grudnia. 

ODWIEDŹ STRONĘ FESTIWALU!

Specjalnie z myślą o wszystkich DREMO- i DREWNO- maniakach wybraliśmy kilka ciekawych prac, ale zachęcamy  Was do przejrzenia calego KATALOGU. Znajdziecie w nim prawdziwe cuda!

CZASOPRZESTRZEŃ MAREK PŁOCIENICZAK

Czasoprzestrzeń to przedmioty z drewna i żywicy. Uratowane od zapomnienia stare drewniane belki w pracowni p. Marka zyskują nowe życie. Znajdziecie tu tworzone z pasją a spersonalizowane wzory luster, biżuterii, lamp i wielu innych przepięknych przedmiotów.

ZOBACZ WIĘCEJ...

IDEA EXPO

Domek dla owadów? Karmnik? A może budka lęgowa? IDEA EXPO przygotowała specjalne zestawy elementów, z których można stworzyć wyjątkowo solidne i trwałe prace. produlty nie są produkcją masową, staranność wykonania i zastosowane materiały znacząco przewyższają jakość marketową. Idealny pomysł na wspólne majsterkowanie z dziećmi, gdzie ideę majsterkowania można połączyć z lekcją ekologii!

ZOBACZ WIĘCEJ...

DECONETKA

Dekonetka to mała pracownia, która powstała z pasji do rękodzieła. W ofercie znaleźć można przedmioty wykonane technikami decoupage i scrapbooking. Pracownia realizuje również zamówienia indywidualne.

ZOBACZ WIĘCEJ...