Organizator:

B2B WOOD SUMMIT

Podziel się

15 września 2022 odbędzie się EUROPEAN B2B WOOD SUMMIT, na którym właściciele i menedżerowie z Polski, Litwy, Irlandii, Australii czy Szwecji opowiedzą o trendach i wyzwaniach w łańcuchu dostaw, sztucznej inteligencji, ERP i MRP dla zapasów produktów drzewnych i sprzedaży.

BILETY NA B2BWOOD ORGANIZATOR KONTANT

Warsztaty i szkolenia to szansa na zdobycie wiedzy, poznanie aktualnych trendów w biznesie i nawiązanie nowych relacji biznesowych. Inwestycja w wiedzę jest niezbędna i bezcenna.

Wiedzą o tym organizatorzy najbliższej edycji European Timber Trade Conference B2BWOOD SUMMIT, który odbędzie się 15 września 2022, w Sali Zielonej Międzynarodowych Targów Poznańskich (wejście przez Hol Wschodni).

Wydarzenie gromadzi właścicieli firm, analityków, ekspertów w branży drzewnej oraz pracowników najwyżej sytuowanych w hierarchiach firmowych. Większość uczestników to przedsiębiorcy posiadający tartaki, handlarze drewnem, biznesmeni, a także przedstawiciele firm produkujących meble. 

Program konferencji podzielony jest na dwie części: analityczną, stanowiącą przegląd rynku branży drzewnej, czynników i zmian na rynku światowym oraz technologiczną, poświęconą kluczowym technologiom IT, blockchain, ERP, aplikacjom mobilnym i e-commerce.

Udział w wydarzeniu jest płatny.

Szczegółowe informacje, program oraz bilety dostępne są TUTAJ