Organizator:

B2B WOOD SUMMIT

Podziel się

B2B WOOD SUMMIT to pierwsza edycja tego spotkania w Polsce. Zrzesza ona osobistości zarówno z naszego kraju, jak i z zagranicy. Gromadzi między innymi właścicieli firm, menadżerów, czy przedstawicieli najwyższego szczebla. Wiele prezentacji dotyczyć będzie najbardziej innowacyjnych rozwiązań programowych i sprzętowych z Polski, Litwy, Irlandii, Australii, Szwecji.

BILETY ORGANIZATOR KONTANT

B2B WOOD SUMMIT to najbardziej wyczekiwane wydarzenie przez przedsiębiorców. Wiele prezentacji na spotkaniu dotyczyć będzie najbardziej innowacyjnych rozwiązań programowych i sprzętowych z krajów europejskich. Jest to idealne miejsce na tego typu dzielenie się wiedzą. Wydarzenie odbywać się będzie na targach Drema – Międzynarodowych Targach Maszyn Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego. 

Szczyt ten gromadzi właścicieli firm, analityków, ekspertów w branży drzewnej oraz pracowników najwyżej sytuowanych w hierarchiach firmowych. Większość uczestników to przedsiębiorcy posiadający tartaki, handlarze drewnem, biznesmeni, a także przedstawiciele firm produkujących meble. Jest to bardzo liczna grupa specjalistów w swojej dziedzinie. Ich wiedza jest bezcenna dla każdego, kto chciałby rozwijać się w tej tematyce. Obecność międzynarodowego grona z Niemiec, Litwy, Czech, Ukrainy, Słowenii oraz Państw Skandynawskich podwyższy rangę wydarzenia.   

Panel spotkania dzieli się na część technologiczną, gdzie prelegenci pochylą się nad tematem wykorzystania jej w dziedzinie drzewnej. Część analityczną, jak sama nazwa wskazuje w sposób analityczny określi stan, tendencje, trendy i przyszłość rynku drzewnego. Zwrócona zostanie uwaga na aktualne zmiany odwołując się do poszczególnych części świata. W pierwszej odsłonie sesji dostaniemy pełny obraz potrzebnych zaawansowanych technologii IT dla prawidłowego i postępującego rozwoju przemysłu drzewnego. Poprzez aplikacje mobilne przejdziemy do sprzedaży internetowej e-commerce, kończąc na systemach ERP i Blockchainie. Wiedzę z tego zakresu spróbują nam przybliżyć eksperci z całego świata przekonujący o technologicznej niezbędności w dziedzinie drzewnej. Podczas drugiej odsłony skupimy się na przedstawieniu sytuacji rynku drzewnego na świecie. Jest to typowo analityczna część potrzebna każdemu przedsiębiorstwu, a także mniejszym firmom. Pomaga to w odnalezieniu swojego miejsca na rynku. Dodatkowo fragment ten opowie o czynnikach globalnego rynku, a także zmianach zachodzących w łańcuchu dostaw. Również i w tej części gościć będziemy świetne osobistości, które swoim eksperckim okiem zbadają i przedstawią wspomnianą sprawę.

Regularne warsztaty i szkolenia pomagają zwiększać swoją wiedzę, czy poznawać aktualne trendy biznesowe. Prowadzi to do usprawnienia wewnętrznych procesów firm w tym zwiększenia ich produktywność i jakość. Nie dotyczy to jedynie targów Drema i opisywanego szczytu, lecz ogólnego udziału w konferencjach naukowych. Inwestycja w wiedzę jest niezbędna i bezcenna. Z tego też powodu organizujemy nasze spotkania z osobami, które posiadają niepodważalny dorobek naukowy. Przekłada się to kolejno na osiąganą przez słuchających wiedzę.  Ważnym elementem jest również możliwość obcowania z przedstawicielami innych firm. Kontakty, czy współpraca z innymi markami to część charakterystyczna dla dobrze działającego biznesu.