Organizator:

5 powodów, dla których warto wybrać się na Targi DREMA 2022

Podziel się

Jest co najmniej 5 powodów, dla których warto przyjechać na Targi DREMA 2022!

5 powodów, dla których warto przyjechać do Poznania na Targi DREMA 2022

KUP BILET AKTYWUJ ZAPROSZENIE

POWÓD 1: LIDERZY BRANŻY

Światowe marki, liderzy rynku oraz firmy stawiające na innowacyjność, rozwój i trwałe relacje biznesowe zawitają do Poznania od 13 do 16 września 2022!

ZOBACZ KATALOG WYSTAWCÓW!

POWÓD 2: FABRYKA MEBLI PRACUJĄCA NA ŻYWO

Czegoś takiego jeszcze na DREMIE nie było! Automatyzacja i mechanizacja produkcji, jakiej jeszcze nie widzieliście, W tym roku będzie można zobaczyć na żywo jak powstają: łóżko, szafka i półki. W 2022 roku pokazowa fabryka będzie działała pod hasłem DREMA DZIECIOM dla Ukrainy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

POWÓD 3: INNOWACJE NAGRODZONE ZŁOTYM MEDALEM

Do konkursu o Złoty Medal GRUPY MTP co roku zgłaszane są setki produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sprawdź kto zasłużył na to prestiżowe wyróżnienie w tym roku!

POZNAJ LAUREATÓW ZŁOTEGO MEDALU 2022!

POWÓD 4: WIEDZA I SPOTKANIA Z EKSPERTAMI

Targi DREMA to nie tylko ekspozycje maszyn i nowości technologicznych, ale też konferencje, debaty i szkolenia. Czterodniowy program Targów DREMA, co roku budowany jest we współpracy z ekspertami oraz kluczowymi organizacjami, stowarzyszeniami i instytucjami branży drzewnej i meblarskiej.

ZOBACZ PROGRAM WYDARZEŃ!

POWÓD 5: KONKURSY Z NAGRODAMI

Od pierwszego dnia Targów DREMA będzie można spróbować sił w eliminacjach do Mistrzostw Polski we wbijaniu gwoździ oraz konkursach przygotowanych przez Narzędzioholików w strefie TOOLS SALON.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!
KUP BILET AKTYWUJ ZAPROSZENIE